Zatravňovací rohož GP FLEX 1400 (2m x 5m) + travní rohož + upiny zdarma

Kód: SADA2X5
Doprava zdarma
Neohodnoceno
Značka: WEBIMEX
3 999 Kč / sada 3 305 Kč bez DPH 400 Kč / 1 m2
Momentálně nedostupné

Zvýhodněná sada zatravňovací rohože TENAX s travní rohoží GrassRoll. Nosnost této zatravňovací rohože je až 5 tun ! Jedná se o jedno z nejlevnějších řešení pro vyřešení Vašeho parkovacího stání, parkoviště nebo příjezdové cesty. Vyztužena je EVA pěnou pro zvýšení odolnosti prokluzu kol. Součást sady, travní rohož pro změnu zajistí ideální trávník, který proroste zatravňovací rohoží a perfektně zpevní celou plochu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zatravňovací rohož GP FLEX 1400

Nosnost této unikátní zatravňovací rohože je až 5 tun ! Jedná se o jedno z nejlevnějších řešení pro vyřešení Vašeho parkovacího stání, parkoviště nebo příjezdové cesty. Vyztužena je EVA pěnou pro zvýšení odolnosti prokluzu kol.

Tato extrudovaná síť je určena pro stabilizaci podloží, pro vyztužení zelených parkovacích ploch, příjezdových cest a zelených ploch, kde může být tráva poškozena auty a chodci. Vyrobena je z vysokohustotního polyetylenu z trojrozměrné struktury. Tento produkt je zcela inertní, a to jak chemicky (humusové kyseliny, hnojiva atd) a biologicky (mikroorganizmy, bakterie, atd). Je zcela recyklovatelná. Rohož je dodána s u-piny v počtu 3ks / m2

Zatravňovací rohož je vlastně plastová síť na posílení trávníků, které jsou vystaveny motorové dopravě, vyrobená společným extrudováním dvou polymerů: polyethylenu s vysokou hustotou, který produktu dodává vysokou odolnost, a EVA pěny, díky které po ní vozidla nekloužou. Díky oscilační struktuře sítě a jejím speciálním mechanickým vlastnostem je vhodná pro zatravněná parkoviště, příjezdové cesty nebo odstavné plochy pro vozidla, karavany nebo zahradní stroje.

Travní rohož s osivem GrassRoll Synthetic

Zatravňovací systém na bázi netkané PES geotextilie a rovnoměrně rozmístěného travního semene. Technologicky nenáročný a rychlý způsob ozelenění všech druhů ploch. Toto řešení představuje ekologické řešení pro zatravnění zahrad i svahů i střech. Dokud se biologicky rozložitelná textilie rozpadne, vytvoří se kořenová vrstva nového trávníku, která svah udrží pohromadě.

Výhody ozelenění travní rohoží :

- minimální náklady na přepravu ve srovnání s předpěstovaným trávníkem v roli.
- rovnoměrné rozložení osiva na ploše.
- rovnoměrný růst trávy díky stejné hloubce uložení osiva.
- funkce mulčovací geotextilie brání prorůstání plevele z podloží.
- osivo je chráněno před vlivem vody, větru a náletem ptactva.
- zadržuje potřebnou vláhu během růstu osiva.
- snadná manipulace i pokládka bez použití mechanismů.
- cenová dostupnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady travních a zatravňovacích rohoží
Hmotnost: 18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.