Záhon WPC FLOWER BED 0,6m x 0,6m

Kód: 1A160339
Novinka Made in Italy Ruční práce
3 hodnocení
Značka: TENAX
408 Kč / ks 337 Kč bez DPH
Skladem

Dekorativní skládací záhon je vyroben z polypropylenu a prášku z jemného dubového dřeva. Vypadá jako dřevo, odolává slunci a špatnému počasí, neplesniví. Odolává hmyzu a nevyžaduje žádnou údržbu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní skládací záhon je vyroben z polypropylenu a prášku z jemného dubového dřeva.

  • vypadá jako dřevo
  • odolává slunci a špatnému počasí, neplesniví
  • odolává hmyzu a nevyžaduje žádnou údržbu.

Vzhledem k tomu, že jeho povrch je vysoce dekorativní a příjemný na dotek, je ideální pro vytváření hezkých zákoutí na terasách a v zahradách. Je sestavován z modulů, je snadný k instalaci.

Dokonce i čepy, kterými se spojuje mají odnímatelné plastové špičky pro upevnění okraje na zem. Je modulární a můžete z něj vytvářet různé tvary. Panely lze stavět na sebe pro vytvoření lemů různých výšek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Oplocení
Záruka: 5
Hmotnost: 6 kg
Rozměr: 0,6m x 0,6m

imageresize (2)

Italská společnost TENAX je nadnárodním výrobcem zatravňovacích rohoží pro parkování, plastových pletiv, stínících sítí a stavebních oplocení, agrotextilií, fólií proti mrazu, zatravňovacích dlažeb, umělých rákosů, umělých živých plotů, umělých trávníků a dalšího sortimentu pro dům a zahradu.

Své výrobky na trh dodává již od roku 1956. Hlavními trhy jsou USA, Anglie, Francie, Německo, Itálie, Portugalsko , Anglie, Řecko, Česká republika, Slovensko a Polsko.