Zákaznická podpora:+420 721 553 782info@webimex.cz

Doprava a platba pro maloobchodní zákazníky


Doprava v ČR

K zaslání Vámi objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. Pohyb Vašich zásilek je možno též pohodlně sledovat na internetových stránkách těchto společností a ve Vašem zákaznickém centru máte vždy uvedeno i číslo Vašeho balíku. Kliknutím na toto číslo se dostanete přímo na stránku s údaji o Vašem balíku. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budou naši pracovníci informovat obratem na váš e-mail.

Přepravní služba : 99,- Kč včetně DPH (při objednávce do 3.000,-Kč)
Přepravní služba : zdarma (při objednávce nad 3.000,- Kč)

Výjimku tvoří poze nadrozměrné zásilky, u kterých je bez ohledu na množství nebo hodnotu připočítána cena dopravy 250,-Kč za první kus a 100,-Kč za každý další kus. Jedná se o zásilky o délce 1,7m a více.

Slovenským zákazníkom odporúčame nakupovať priamo na slovenských stránkach www.webimex.sk
Javasoljuk, hogy a magyar ügyfelek közvetlenül vásároljanak a szlovák honlapon: www.webimex.hu
Polscy klienci proszeni są o dokonanie zakupów bezpośrednio na stronie www.webimex.pl

 

Platba

Dobírka

Po zpracováníí Vaši objednávky Vám den předem na email a SMS zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku. Platbu následně uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo řidiči v hotovosti. Platba dobírkou je u nás zpoplatněna a stojí 40,-Kč včetně DPH (poplatek kurýrní společnosti).

Bankovním převodem

Po přijetí Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet. Po připsání platby na náš účet Vám bude zásilka odeslána. O této skutečnosti budete informováni emailem a SMS. Platba bankovním převodem je u nás ZDARMA

On-line platba kartou v eshopu

Vámi objednané zboží můžete samozřejmě uhradit i přímo na našem eshopu, kdy po zvolení platby "On-line platba kartou" budete přesměrováni na portál poskytovatele (Comgate). Jedná se o nejrychlejší a dnes již běžný způsob úhrady zboží. On-line platba kartou je u nás ZDARMA.

Platba předem na základě zálohové faktury

Zboží, které je vyráběno na zakázku, případně je ve výši nad 20.000,-Kč je hrazeno předem na základě zálohové faktury.