Zákaznická podpora: +420 721 553 782 obchod@webimex.cz

Doprava a platba

Vzorky a katalogy zasíláme zdarma !

 

Doprava

K zaslání Vašeho objednaného zboží můžete využít níže uvedené přepravní služby, které si vyberete volbou před odesláním Vaši objednávky. Pohyb Vašich zásilek je možno též pohodlně sledovat na internetových stránkách těchto společností a ve Vašem zákaznickém centru máte vždy uvedeno i číslo Vašeho balíku. Kliknutím na toto číslo se dostanete přímo na stránku s údaji o Vašem balíku. O předání Vaši zásilky dopravci Vás budou naši pracovníci informovat obratem na váš e-mail.

Cena dopravy po celé ČR :

Přepravní služba : 120,-Kč (při objednávce do 1.000,-Kč)
Přepravní služba : zdarma (při objednávce nad 1.000,- Kč)

Cena dopravy po celé SK :

Přepravní služba : 290,-Kč (při objednávce do 1.000,-Kč)
Přepravní služba : 200,-Kč (při objednávce do 2.000,-Kč)
Přepravní služba : zdarma (při objednávce nad 3.000,- Kč)

 

Platba

Dobírka

Po zpracováníí a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném dobírkovém balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce. Platbu uhradíte při převzetí dobírkového balíku přímo dodavateli v hotovosti.

Platba dobírkou je u nás zpoplatněna a stojí 20,-Kč.

 

Bankovním převodem

Po zpracování a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám na email zašleme výzvu k platbě se všemi potřebnými údaji pro převod na náš účet. Po připsání platby na náš účet Vám den předem na email zašleme všechny informace o zaslaném balíku na Vaši dodací adresu uvedenou v objednávce.

Platba bankovním převodem je u nás ZDARMA

 

Hotově při převzetí na prodejně

Po zpracováníí a telefonickém ověření Vaši objednávky Vám po jejím připravení následně na email zašleme výzvu k vyzvednutí zboží v našem kamenném obchodě.Vyzvednutí můžete uskutečnit v následujících dnech během naši pracovní doby.

Platba v hotovosti je u nás ZDARMA.