Zákaznická podpora:+420 721 553 782info@webimex.cz

Velkoobchod

Velkoobchodním zákazníkem, který získá všechny výhody a slevy, se mohou stát výhradně podnikatelé, jako jsou obchodníci, provozovatelé eshopů, zahradních potřeb, zahradní centra, zahradníci, realizátoři zahrad, developeři, stavební a realizační firmy. Registrace je snadná a rychlá a můžete ji provést přímo zde.

V případě dalších dotazů nás kontaktujte : 723 729 439, info@webimex.cz

OBRATOVÉ LIMITY

Obratové limity u nás nejsou žádné.

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT

  • naše společnost je dovozcem a zastoupením několika významných zahraničních společností
  • samozřejmostí je poradenství a konzultace
  • zajímavé rabatové podmínky
  • veškerý sortiment je řádně certifikován, splňuje veškeré předpisy a povolení
  • o naší spolehlivosti svědčí seznam našich významných zákazníků, mezi které patří města, obce i státní organizace


VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI NABÍZÍME V ROZSAHU TOHOTO SORTIMENTU

zatravňovací rohože, zatravňovací dlažba, umělé živé ploty, umělý rákos, umělé trávníky, fólie, tkaniny, geotextilie, ochranné fólie, zimní ochranné kryty rostlin, konstrukce pro rostliny, tkané stínící sítě, dekorativní konstrukce, ukončení trávníku, kovové oplocení, plastové oplocení, zahradní nářadí, atd.

XML FEED

Velkoobchodním partnerům nabízíme možnost synchronizace dat prostřednictvím xml feedu našeho obchodu. Jedná se o propojení Vašeho eshopu s naším obchodem. Princip spočívá v tom, že Vám umožníme získávat informace o produktech v elektronické podobě, které nabízíme ve svém eshopu.

Námi poskytovaná data se přemění v nabídku Vašeho eshopu. Tzn., že se produkty objeví ve Vašem eshopu stejně jako u nás. Díky xml feedu získáte veškeré informace o nabízených produktech, tj. popisku, ceně, skladové dostupnosti zboží a fotografiích.

Jednou z velkých výhod xml feedu je aktuálnost dat a informace o daném zboží. Xml feed několikrát denně aktualizuje informace o námi nabízeném zboží. Důrazně doporučujeme provádění mírných změn v importovaných popiscích z důvodu znevýhodňování stejných obsahů ze strany vyhledávačů.

espositori-tenax