Zatravňovací rohože

Tyto plastové zatravňovací rohože jsou velice oblíbené z důvodu rychlé a nenáročné pokládky, ale hlavně kvůli příznivé ceně. Zatravňovací rohože jsou používány jsou hlavně pro zpevnění příjezdových cest, nájezdů ke garážím, ke zpevnění parkovišť a parkovacích stání. Některé jsou použitelné také pro chodníky, pěší stezky nebo turistické stezky.

Není nutná úprava podloží. Zatravňovací rohož jednoduše položíte na stávající vyrovnanou plochu, upevníte našimi u-piny, které jsou již součástí rohože, tedy v ceně a následně necháte rohož prorůst trávou.

Pokud si nejste jisti tím, jak má pokládka správně probíhat, aby bylo dosaženo 100% výsledku, neváhejte se na nás obrátit. Zatravňovací rohože dovážíme již 10 let a jsme první, kteří zatravňovací rohože TENAX do ČR a SK začali dovážet.

Právě proto nejsme pouze "internetovým obchodem". Máme praktické zkušenosti s pokládkou a jako jedni z mála Vám skutečně poradíme jak na to. Nechte si tedy poradit od skutečných profesionálů. Jsme největší prodejce zatravňovacích rohoží v ČR a na Slovenku.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.