Zákaznická podpora: +420 721 553 782 obchod@webimex.cz

O nás

Společnost WEBIMEX LTD. se úspěšně etablovala na českém a slovenském trhu díky kvalitním produktům a službám, které dodáváme již od roku 2010. Zaměřujeme se zejména na dodávku produktů pro dům a zahradu a údržby zahrad (zejména stínící sítě, umělé rákosy, živé ploty, zatravňovací rohože, zatravňovací dlažbu, zahradní nářadí, atd.).

V letošním roce byla zřízena česká pobočka (WEBIMEX LIMITED - odštěpný závod). Zároveň naše společnost v letošním roce zahájila expanzi na další zahraniční trhy a to konkrétně na Slovensko a do Polska. Slovenští a polští zákazníci tak již mohou nakupovat na stránkách www.webimex.sk a www.webimex.pl

Nejsme gigantickou firmou s 500 zaměstnanci, ale jsme schopni plnit termíny také pro náročnější klienty, mezi které patří města, obce i státní organizace, kam mimo jiné dodáváme patentovaný systém zásněžek neboli protisněhových bariér. Tento produkt je patentován již od roku 2005 společností TENAX, kterou zastupujeme. Díky našemu férovému a profesionálnímu přístupu se tak síť prodejců neustále rozrůstá.

Veškeré námi dodávané produkty jsou řádně certifikovány, vybaveny atesty, případně patentovány. Věříme, že Vás níže uvedený výběr referencí přesvědčí o kvalitě našich služeb a profesionálním přístupu ke každému projektu.

 

WEBIMEX Slovensko s.r.o.

S hrdostí jsme ke dni 13.9.2018 založili slovenskou firmu WEBIMEX Slovensko s.r.o., která se postará, aby všichni slovenští zákazníci byli ještě spokojenější :-)

Ecommerce Europe Trustmark

Pořád se snažíme zlepšovat své služby. Právě proto jsme získali mezinárodní certifikát Ecommerce Europe Trustmark. Pro naše zákazníky to znamená, že zaručujeme svým zákazníkům :

  • uznávanou značku důvěryhodnosti
  • bezpečný nákup 
  • e-shop je kontinuálně kontrolován, zda dodržuje předpisy
  • pokud řešíte problém a nenacházíte řešení, je možné se obrátit právě na Ecommerce Europe Trustmark
TENAX - 7 let v ČR

Letos slavíme již 7 let, kdy naše společnost začala distribuovat italskou značku TENAX na území České republiky. Začátky nebyly jednoduché, ale naše vytrvalost se nám vyplatila. Dnes již TENAX zná skoro každý a z toho prostě máme radost :-)

 

Ověřeno zákazníky

Díky Vám jsme získali certifikát "Ověřeno zákazníky". Víme. Není to s námi občas jednoduché a někdy se "chybička" vloudí. Vždy však děláme maximum pro případnou nápravu. V každém případě děkujeme.

Etický APEK Kodex

Etický APEK Kodex terminologie lhůt dodání si bere za cíl zlepšení informovanosti nakupujících na internetu o dodání objednaného zboží. Ke Kodexu se obchodníci mohou přihlásit sami a dobrovolně se tak zavazují k dodržování uvedené terminologie. My jsme to udělali.

Sponzorujeme

Sponzorujeme mladé naděje z Ostravy. Moc jim fandíme a máme radost z toho, že nesedí doma. Jsou na čerstvém vzduchu a nesedí u PC jako my :-)

Člen APEK

Stali jsme se členy asociace APEK. Je to další logický krok směrem dopředu. Učinili jsme tak pro to, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetu. Členové APEK musí dodržovat stanovy, udávat správné lhůty dodání a zlepšovat podmínky pro své zákazníky.

.... tak právě proto jsme nyní členy APEK ;-)

EKOKOM

Naše společnost je zapojena do systému zpětného odběru, třídění a využití odpadu. Snažíme se tak alespoň zčásti přispět k ochraně přírody.

MALL.CZ

MALL.CZ si naši společnost vybral jako svého partnera. Námi dodávané zboží tak můžete nakoupit také na www.mall.cz

Ochranná známka

Naše společnost se dlouhodobě snaží dostat do povědomí svých zákazníků. Nejsme již dávno neznámou firmou a zájem o naše produkty mnohdy převyšuje skladové a výrobní kapacity nás i našich dodavatelů. Právě proto, že jsme již dlouhodobě známi kvalitní podporou a kvalitními produkty na vysoké úrovni, rozhodli jsme se k dalšímu logickému kroku, kterým bylo zapsání ochranné známky. WEBIMEX je tak již značkou. Tím to nekončí. Dále samozřejmě budeme pracovat na vylepšení svých služeb, podpory koncovým i velkoobchodním zákazníkům.