Zákaznická podpora:+420 721 553 782info@webimex.cz

O nás

Společnost WEBIMEX LTD. se úspěšně etablovala na českém a slovenském trhu díky kvalitním produktům a službám, které dodáváme již od roku 2010. Zaměřujeme se zejména na dodávku produktů pro dům a zahradu a údržby zahrad (zejména stínící sítě, umělé rákosy, živé ploty, zatravňovací rohože, zatravňovací dlažbu, zahradní nářadí, atd.).

V letošním roce byla zřízena česká pobočka (WEBIMEX LIMITED - odštěpný závod). Zároveň naše společnost v letošním roce zahájila expanzi na další zahraniční trhy a to konkrétně na Slovensko a do Polska. Slovenští a polští zákazníci tak již mohou nakupovat na stránkách www.webimex.sk a www.webimex.pl

Nejsme gigantickou firmou s 500 zaměstnanci, ale jsme schopni plnit termíny také pro náročnější klienty, mezi které patří města, obce i státní organizace, kam mimo jiné dodáváme patentovaný systém zásněžek neboli protisněhových bariér. Tento produkt je patentován již od roku 2005 společností TENAX, kterou zastupujeme. Díky našemu férovému a profesionálnímu přístupu se tak síť prodejců neustále rozrůstá.

Veškeré námi dodávané produkty jsou řádně certifikovány, vybaveny atesty, případně patentovány. Věříme, že Vás níže uvedený výběr referencí přesvědčí o kvalitě našich služeb a profesionálním přístupu ke každému projektu.

 

WEBIMEX Polska Sp z o.o.

S hrdostí jsme založili polskou firmu WEBIMEX Polska Sp z o.o., která se postará, aby všichni polští zákazníci byli ještě spokojenější :-)

WEBIMEX Slovensko s.r.o.

S hrdostí jsme ke dni 13.9.2018 založili slovenskou firmu WEBIMEX Slovensko s.r.o., která se postará, aby všichni slovenští zákazníci byli ještě spokojenější :-)

Ecommerce Europe Trustmark

Pořád se snažíme zlepšovat své služby. Právě proto jsme získali mezinárodní certifikát Ecommerce Europe Trustmark. Pro naše zákazníky to znamená, že zaručujeme svým zákazníkům :

  • uznávanou značku důvěryhodnosti
  • bezpečný nákup 
  • e-shop je kontinuálně kontrolován, zda dodržuje předpisy
  • pokud řešíte problém a nenacházíte řešení, je možné se obrátit právě na Ecommerce Europe Trustmark
TENAX - 7 let v ČR

Letos slavíme již 7 let, kdy naše společnost začala distribuovat italskou značku TENAX na území České republiky. Začátky nebyly jednoduché, ale naše vytrvalost se nám vyplatila. Dnes již TENAX zná skoro každý a z toho prostě máme radost :-)

 

Ověřeno zákazníky

Díky Vám jsme získali certifikát "Ověřeno zákazníky". Víme. Není to s námi občas jednoduché a někdy se "chybička" vloudí. Vždy však děláme maximum pro případnou nápravu. V každém případě děkujeme.

Etický APEK Kodex

Etický APEK Kodex terminologie lhůt dodání si bere za cíl zlepšení informovanosti nakupujících na internetu o dodání objednaného zboží. Ke Kodexu se obchodníci mohou přihlásit sami a dobrovolně se tak zavazují k dodržování uvedené terminologie. My jsme to udělali.

Sponzorujeme

Sponzorujeme mladé naděje z Ostravy. Moc jim fandíme a máme radost z toho, že nesedí doma. Jsou na čerstvém vzduchu a nesedí u PC jako my :-)

Člen APEK

Stali jsme se členy asociace APEK. Je to další logický krok směrem dopředu. Učinili jsme tak pro to, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetu. Členové APEK musí dodržovat stanovy, udávat správné lhůty dodání a zlepšovat podmínky pro své zákazníky.

.... tak právě proto jsme nyní členy APEK ;-)

EKOKOM

Naše společnost je zapojena do systému zpětného odběru, třídění a využití odpadu. Snažíme se tak alespoň zčásti přispět k ochraně přírody.

MALL.CZ

2019 - spolupráce se dále rozvinula do té podoby, že je možné náš sortiment zakoupit na :
           www.mall.sk (Slovensko)
           www.mall.pl (Polsko)
           www.mall.hu (Maďarsko)

2017 - MALL.CZ si naši společnost vybral jako svého partnera. Námi dodávané zboží tak můžete zakoupit také na www.mall.cz

logomallcz_logomall-logos