O nás

Společnost WEBIMEX LTD. se úspěšně etablovala na českém a slovenském trhu díky kvalitním produktům a službám, které dodáváme již od roku 2010. Zaměřujeme se zejména na dodávku produktů pro dům a zahradu a údržby zahrad (zejména stínící sítě, umělé rákosy, živé ploty, zatravňovací rohože, zatravňovací dlažbu, zahradní nářadí, atd.).

Nejsme gigantickou firmou s 500 zaměstnanci, ale jsme schopni plnit termíny také pro náročnější klienty, mezi které patří města, obce i státní organizace, kam mimo jiné dodáváme patentovaný systém zásněžek neboli protisněhových bariér. Tento produkt je patentován již od roku 2005 společností TENAX, kterou zastupujeme.

Veškeré námi dodávané produkty jsou řádně certifikovány, vybaveny atesty, případně patentovány. Věříme, že Vás níže uvedený výběr referencí přesvědčí o kvalitě našich služeb a profesionálním přístupu ke každému projektu.

2020

Letošní rok slavíme 10 let. Za tuto dobu jsme vyřídíli tisíce objednávek a vyexpedovali několik set tun zboží. I dále se budeme snažit vycházet Vám vstříc s Vašimi požadavky, i když jsou mnohdy atypické a věříme, že dále budeme zlepšovat naše služby. Děkujeme Vám za dosavadní důvěru.

2019

Amazon
náš sortiment si můžete nově zakoupit také na Amazonu. Doručujeme do těchto zemí : Itálie, Španělsko, Francie, Německo a Rakousko. Aktuálně jsou tedy naše produkty dostupné v 9 evropských zemích a je dostupné pro 329.000.000 zákazníků.

MALL.HU
náš sortiment si můžete nově zakoupit také v Maďarsku, na www.mall.hu

MALL.PL
náš sortiment si můžete nově zakoupit také v Polsku, na www.mall.pl

MALL.SK
náš sortiment si můžete nově zakoupit také na slovensku, na www.mall.sk

2018

WEBIMEX Polska Sp z o.o.
S hrdostí si dovolujeme oznámit, že jsme založili polskou firmu WEBIMEX Polska Sp z o.o., která se postará, aby všichni polští zákazníci byli ještě spokojenější.

WEBIMEX Slovensko s.r.o.
S hrdostí jsme ke dni 13.9.2018 založili slovenskou firmu WEBIMEX Slovensko s.r.o., která se postará, aby všichni slovenští zákazníci byli ještě spokojenější.

Ecommerce Europe Trustmark
Pořád se snažíme zlepšovat své služby. Právě proto jsme získali mezinárodní certifikát Ecommerce Europe Trustmark. Pro naše zákazníky to znamená, že zaručujeme svým zákazníkům :

  • uznávanou značku důvěryhodnosti
  • bezpečný nákup
  • e-shop je kontinuálně kontrolován, zda dodržuje předpisy
  • pokud řešíte problém a nenacházíte řešení, je možné se obrátit právě na Ecommerce Europe Trustmark

TENAX - 7 let v ČR
Letos slavíme již 7 let, kdy naše společnost začala distribuovat italskou značku TENAX na území České republiky. Začátky nebyly jednoduché, ale naše vytrvalost se nám vyplatila. Dnes již TENAX zná skoro každý a z toho prostě máme radost :-)

Organizační složka v ČR
V letošním roce byla zřízena česká pobočka (WEBIMEX LIMITED - odštěpný závod).

2017

Ověřeno zákazníky
Díky Vám jsme získali certifikát "Ověřeno zákazníky". Víme. Není to s námi občas jednoduché a někdy se "chybička" vloudí. Vždy však děláme maximum pro případnou nápravu. V každém případě děkujeme.

Etický APEK Kodex
Etický APEK Kodex terminologie lhůt dodání si bere za cíl zlepšení informovanosti nakupujících na internetu o dodání objednaného zboží. Ke Kodexu se obchodníci mohou přihlásit sami a dobrovolně se tak zavazují k dodržování uvedené terminologie. My jsme to udělali.

EKOKOM
Naše společnost je zapojena do systému zpětného odběru, třídění a využití odpadu. Snažíme se tak alespoň zčásti přispět k ochraně přírody.

MALL.CZ
MALL.CZ si naši společnost vybral jako svého partnera. Námi dodávané zboží tak můžete zakoupit také na www.mall.cz

Ochranná známka
Naše společnost se dlouhodobě snaží dostat do povědomí svých zákazníků. Nejsme již dávno neznámou firmou a zájem o naše produkty mnohdy převyšuje skladové a výrobní kapacity nás i našich dodavatelů. Právě proto, že jsme již dlouhodobě známi kvalitní podporou a kvalitními produkty na vysoké úrovni, rozhodli jsme se k dalšímu logickému kroku, kterým bylo zapsání ochranné známky.

WEBIMEX je tak již značkou. Tím to nekončí. Dále samozřejmě budeme pracovat na vylepšení svých služeb, podpory koncovým i velkoobchodním zákazníkům.

2016

Sponzorujeme
Sponzorujeme mladé naděje z Ostravy. Moc jim fandíme a máme radost z toho, že nesedí doma. Jsou na čerstvém vzduchu a nesedí u PC jako my :-)

Člen APEK
Stali jsme se členy asociace APEK. Je to další logický krok směrem dopředu. Učinili jsme tak pro to, abychom mohli poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby v oblasti internetového prodeje, mohli se neustále zlepšovat a udržovali krok s novinkami ve světě internetu. Členové APEK musí dodržovat stanovy, udávat správné lhůty dodání a zlepšovat podmínky pro své zákazníky.

2014

Opět rozšiřujeme sortiment, tentokrát o ochranné sítě proti ptákům, plastová a kovová pletiva.

2013

Nabídka sortimentu rozšířena o luxusní stínící sítě italské výroby.

2011

V naší nabídce přibyly další typy zatravňovacích rohoží a nabídku jsme rozšířili o protisněhové bariéry, tzv. zásněžky

2010

Přivezli jsme do ČR první zatravňovací rohož GP FLEX 1400 :-)

 

O nás

Jsme výhradní dovozci kvalitních zahradních produktů a zároveň zastoupení společností TENAX SpA (Itálie), VERDEMAX - Div. di Rama Motori S.p.A (Itálie), G.F. srl (Itálie) a Roofingreen SrL (Itálie) pro ČR, SK a PL. Společností, vyrábějících vysoce kvalitní produkty na světové úrovni. Veškeré výrobky jsou řádně certifikovány pro EU trh, jsou bezpečné a nezávadné.

V současné době působíme na těchto trzích : Česká republika, Slovenská republika, Polsko, Maďarsko, Itálie, Španělsko, Rakousko a Francie.

V našem sortimentu naleznete zatravňovací rohože TENAX, jichž jsme výhradní dovozci. Jedná se o parkovací rohože GP FLEX 1400, GP FLEX 1800 a TR, které jsou určeny pro parkování a příjezdové cesty. Mezi produkty značky TENAX zároveň patří travní rohože pro snadné založení luxusního trávníku, sítě proti krtkům, zatravňovací dlažba, stínící sítě, umělé živé ploty, umělé rákosí, umělé trávníky, fólie a tkaniny, ochranné fólie, zimní ochranné kryty rostlin, konstrukce pro rostliny, tkané sítě, dekorativní konstrukce, ukončení trávníku, kovové oplocení, geotextilie, plastové oplocení, atd.

Zároveň jsme distributory chovatelských potřeb Petee, mezi které se řadí pelíšky pro kočky, zateplení přepravek, domečky pro kočky, pelechy pro psy, polštáře pro psy a kočky.

Výjimečnost této značky je zejména v tom, že každý produkt prochází ruční kontrolou kvality. Nejedná se tedy o pásovou výrobu, ale o "hand made". Vyrobeny jsou z vysoce kvalitních materiálů. K dispozici jsou v mnoha různých barvách. Veškeré produkty jsou vyrobeny v EU.

banner-webgrass

 

Naše společnost je přímým dovozcem a zastoupením výše uvedených společností. Sortiment prodáváme jak maloobchodně, tak i velkoobchodně.

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.