Zákaznická podpora: +420 721 553 782 info@webimex.cz

Neviditelný obrubník Ozy-board 45 černý, 1000 x 45 x 80 mm

Kód: 001001B
2 hodnocení
Výrobce: TENAX
61 Kč / ks 50 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
30.4.2018
Skladem, ihned k odběru

Neviditelný obrubník je skvělá pomůcka nejen do zahrady na oddělení travnaté plochy od okolí bez viditelných okrajů, ale má univerzální použití při různých typech materiálů, které na seba navazují, jako například oddělení chodníku od travnaté plochy, jako náhrada betonových obrubníků při pokládce zámkové dlažby atd. Délka :  1000 x 45 x 80 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neviditelný obrubník je skvělá pomůcka nejen do zahrady na oddělení travnaté plochy od okolí bez viditelných okrajů, ale má univerzální použití při různých typech materiálů, které na seba navazují, jako například oddělení chodníku od travnaté plochy, jako náhrada betonových obrubníků při pokládce zámkové dlažby atd. Svou konstrukcí z recyklovaného materiálu, snadnou montáží bez výkopových prací, možností lehkého tvarování okrajů, jednoduchou a rychlou realizací je neviditelný obrubník vyhledávaným záhradním obrubníkem při projektovaní zahrad a zeleně.

Tento produkt doporučujeme použít při těch realizacích, kde budeme lištu pokládat do roviny, případně do jemných oblouků. Pokud plánujete lišty tvarovaním ohýbat do silnějších oblouků, doporučujeme zvolit tento systém Eko-Brim.

Délka :  1000 mm
Výška :       45 mm
Šířka  :       80 mm
Hmotnost : 0,410 kg
Barva :  černá
Materiál : recyklovaný HDPE


Hřeby k neviditelnému obtubníku se objednávají samostatně (doporučené jsou 3 hřeby na běžný metr na rovnou lištu, avšak do lišt tvarovaných do oblouků je potrebné objednat 4 a více kusů)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dekorativní ohraničení
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: