Zákaznická podpora: +420 721 553 782 info@webimex.cz

GrassTex Synthetic - travní rohož s integrovaným osivem 2,1m x 50m

Kód: WX002001C
DOPRAVA ZDARMA
2 hodnocení
6 200 Kč / ks 5 124 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
30.4.2018
3 - 5 dní

Zatravňovací geotextilie GrassTex® Synthetic je ekologický zatravňovací systém na bázi netkané PES geotextilie a rovnoměrně rozmístěného travního semene.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Společnost WEBIMEX s.r.o. je dovozcem produktů vhodných pro zatravňování ploch, jako jsou zahrady rodinných domů, parky, veřejná prostranství i problematické strmé svahy.


Složení Grasstex Synthetic
- travní osivo Barenbrug Universal 50 g/m2
- netkaná PES geotextilie (rozpad geotextilie > 5 let)


Zatravňovací geotextilie GrassTex® Synthetic je ekologický zatravňovací systém na bázi netkané PES geotextilie a rovnoměrně rozmístěného travního semene.


GrassTex® Synthetic je v podstatě trávníkový koberec, který si dokážete položit sami, jednoduše a rychle, bez potřeby speciálních strojů a znalostí.


Díky syntetické geotextilii semeno rychleji vzklíčí, protože textilie dokáže udržet vláhu v sobě, což semeni prospívá při klíčení.
PES textilie zabrání prorůstání plevele ze spodní vrstvy po dobu, dokud se rozpadne (přes 5 let).


Travní osivo je chráněno proti pohybu působením deště, což předurčuje použití GrassTex-u na zatravňování šikmých ploch, dálničních svahů a jiných těžko zatrávnitelných ploch. Snadná manipulace s trávníkovým kobercem GrassTex® Synthetic díky nízké plošné hmotnosti, pouze 30kg na 105m2. GrassTex® Synthetic zaručuje snadnou realizaci trávníku, kterou zvládne každý!

Výhodou zatravňovací textilie GrassTex® Synthetic je i možnost zatravnit plochu ve svahu až do 45 °. Zatímco se PES textilie rozpadne, vytvoří se kořenová vrstva nového trávníku, která svah udrží pohromadě.

Trávníkový koberec GrassTex® je ekologický produkt, který nezatěžuje životní prostředí.

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Travní rohože s osivem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: