Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Zatravňovací dlažba

 

Zatravňovací dlažba GroundShield


Groundshield™ (50cm x 50cm x 23mm) je vysoce zátěžová zámkové rohož, používaná pro stabilizaci podloží, parkovacích ploch a chodníků nebo třeba v parcích. Jedná se o velmi pevnou rohož, kterou lze instalovat s minimální přípravou podloží. Každá rohož má spojovací klipy pro napojení. Vyrobeno ze 100% recyklovaného PVC. Rohož má dutou voštinovou strukturu pro maximální stabilitu a umožňuje prorůstání trávy.


Zatravňovací dlažba GrassShield

GrassShield™ (50cm x 50cm x 16mm) je vysoce zátěžová zámkové rohož, používaná pro stabilizaci podloží, parkovacích ploch a chodníků nebo třeba v parcích. Jedná se o velmi pevnou rohož, kterou lze instalovat s minimální přípravou podloží. Každá rohož má spojovací klipy pro napojení. Vyrobeno ze 100% recyklovaného PVC. Rohož má dutou voštinovou strukturu pro maximální stabilitu a umožňuje prorůstání trávy.


Zatravňovací dlažba PERFO

Zatravňovací dlažba PERFO, kterou do ČR a na Slovensko dovážíme je výjimečná již tím, že se při pokládce nedělá "kufr", ani žádná jiná úprava podloží. Tato unikátní zatravňovací dlažba má maximální nosnost 100 tun / m2. Její pokládka je však zcela jiná. Jednotlivé díly jednoduše poskládáte na prostor, který chcete zpevnit. Jednotlivé díly spojíte jako puzzle. Nakonec spojenou dlažbu vlisujete do povrchu vibrační deskou nebo vibračním pěchem.
 

Zatravňovací panely PRATOBLOCK

Italské modulární zatravňovací mřížky PRATOBLOCK jsou vyrobeny z HDPE, mají tloušťku 4 cm a navzájem se spojují. Ideální jsou pro přístupové cesty nebo venkovní podlahy. Tento výrobek je netoxický, pomáhí odvádět přebytečnou vodu a zároveň má dostatečnou odolnost na tlak, a to až 20 tun.

 

TOPlist

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 3 Gower Street, London, WC1E 6HA

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací