Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Trávník je zelená podlaha zahrady a její nejviditelnější část. Pro vytvoření výborného dojmu ze zahrady je nezbytný výborný trávník. Základem je kvalitní založení a to jak výsevem tak pokládkou trávníkového koberce.

Pro založení trávníku výsevem používáme osiva, která si necháváme míchat na míru dle dohody se zákazníkem od renomovaných výrobců.

Travní koberce používáme rakouské výroby. Tyto trávníky rostou na ploše cca 300 hektarů. Zde jsou přírodní písčité půdy, v Evropě jedinečné a nabízejí nejlepší podmínky pro pěstování kvalitních trávníků. Jedná se o travní koberce mimořádně kvalitní a odolné. Než u Vás travní koberec položíme, roste 18 – 24 měsíců. Následně je nezbytná pravidelná péče. Váš trávník samozřejmě dokážeme ochránit před krtky instalací speciální sítě.

                 
        

V nabídce máme 6 typů trávníků :
 

HOBBY TRÁVNÍK

Náš trávník HOBBY je speciálně vyvinutý pro potřeby Vaší zahrady. Je sytě zelený, sametově měkký, extrémně robustní a snadno se udržuje. Tyto a další funkce činí z tohoto trávníku nejprodávanější typ trávníku.

Vysoký podíl dospělé Lipnice luční v kombinaci s Jílkem vytrvalým zaručuje vynikající trvanlivost a hezký optický vzhled. Trávník roste na polích asi 18 měsíců, s každodenní intenzivní údržbou až do dne dodání, když je pro Vás vyříznut speciálním strojem. Půdy, na kterých je pěstován, mají vysoký podíl křemičitého písku, který nabízí optimální podmínky pro rychlý růst, vynikající propustnost pro vodu, dostatečnou retenci vody a zabraňuje tvorbě mokřadů na povrchu.

 

TRÁVNÍK DO STÍNU

Náš trávník do stínu byl speciálně vyvinut pro zahrady a oblasti, které jsou velmi málo vystaveny slunečnímu záření. Je složen ze směsi s vysokým podílem Lipnice nízké. Tento druh byl určen jako nejvíce odolný proti stínu v rámci univerzitních testů. Tento trávník je pěstován na jedinečném písečném podloží, které má pozitivní vliv na trávu na vlhkých a stinných místech. Náš trávník do stínu je vhodný také pro vysoké nadmořské výšky a sportoviště. Majitelé zahrad touto volbou získají pevný, robustní a odolný trávník s krásným vizuálním aspektem.

 

TOPSPORT TRÁVNÍK

Tento trávník byl vyvinut díky požadavkům zákazníků, a to především pro volné travnaté plochy bez tribun, jako tréninkové hřiště, sportovní hřiště a jízdárny. Jeho mimořádný porost umožňuje extrémně těžké zatížení, rychlou regeneraci a mimořádně snadnou údržbu.

 

STADION TRÁVNÍK

je špičkový produkt v oblasti sportu a vlajková loď naší společnosti. Pěstuje se na nejlepších půdách, na jedinečném pískovém substrátu a během minimálně dvouleté růstové fáze je denně ošetřován. Tento trávník, který byl vyvinut výhradně pro obzvláště náročné mikroklimata na stadionech, splňuje nejen požadovaný standard DIN, ale i náročnější požadavky na kvalitu. Kvalita, kterou oceňují přední fotbalové federace po celém světě.

 

TEPLOMILNÝ TRÁVNÍK

Je to teplomilný trávník, který je velmi skromný. Tento druh je nejpomalejší rostoucí druh trávníku v našich zeměpisných šířkách. Hnojí se pouze jednou za rok a seká se 1 - 2krát měsíčně. Vyžaduje velmi málo vody, je naprosto odolný vůči chorobám a proto nepotřebuje žádné chemické ošetření.

V zimních měsících, kdy teplota klesne pod 0 ° C, se uloží do stavu spánku zežloutne jako sláma. Takto přečká bez námahy dlouhou zimu a na jaře se znovu rozzáří krásnou zelenou barvou.

Tento typ trávníku patří mezi nejvíce trvanlivé a je oblíbený ve sportu, na golfových hřištích a na tréninkových plochách.

 

GOLF GREEN TRÁVNÍK, TRÁVNÍK PRO ODPALIŠTĚ

Pro nově vybudované areály a obnovu důležitých oblastí golfových hřišť, jako například greeny a odpaliště by měly být použity nejlepší trávníky. Z tohoto důvodu stanovujeme nejvyšší standardy kvality pro výrobu travních porostů.

Proto nabízíme speciálně vyvinuté druhy trávníků pro všechny požadavky, jako například odpaliště, odpaliště ve stínu, fairway a speciálně vyvinuté typy trávníků a řešení od Rough až po Green.

Po mnoho desetiletí se mnoho evropských headgreenkeeperů spoléhá na kvalitu právě tohoto golfového trávníku, což je dosaženo čistým stavem rostlin, dokonalou údržbou na křemičité půdě podle FLL, resp. USGA.

 

 

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 3 Gower Street, London, WC1E 6HA

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací