Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Nejsme jen obyčejný velkoobchod. Našimi partnery jsou odborníci v oboru zahradní architektury, realizátoři zahrad nebo třeba projektanti. Společně s nimi tak zajišťujeme po celé České republice realizace a údržby zahrad.

Zahrada pro svůj stálý, krásný a svěží vzhled vyžaduje stálou pozornost a péči. Je tedy nezbytně nutné se jí věnovat, protože nám bez naší pomoci nebude schopna dopřát to, co od ní očekáváme. Má být oázou klidu, ať si pod tím každý z nás představí cokoliv.
 

Návrh zahrady
Vypracujeme pro Vás Návrh zahrady, který bude optimálně respektovat Vaše finanční možnosti a uživatelské potřeby. Návrh zahrady je základem její finální atmosféry. Zahrady navrhujeme a vizualizujeme pomocí moderních 3D grafických nástrojů.

 


Terénní úpravy
Než bude možné do Vaší nové zahrady vysázet rostliny, stromy a keře, je nutné provést terénní úpravy. Tyto terénní úpravy rozhodují o tom, jak bude Vaše zahrada v konečné fázi vypadat. Důležité je například dobré vyspádování pozemku, zpevnění svahovitého terénu, vybudování opěrných zdí, schodů nebo třeba zídek, které z Vaší zahrady vytvoří zajímavé místo.

 

Závlahové systémy
V dnešní době již závlahový systém není ničím zvláštním. Každý, kdo chce mít kvalitní trávník, musí zajistit rovnoměrnou srážkovou výšku vody po celé zahradě. Instalací závlahového systému (např. Hunter) Vám zajistíme ideální podmínky pro Vaši zahradu. Závlahový systém Vám nainstalujeme, nastavíme i propojíme s mobilem.


Robotické sekačky
Pokud chcete ušetřit čas, dodáme a nainstalujeme Vám robotickou sekačku (Robomow, Husquarna, atd.), která veškeré sečení udělá za Vás a udrží za Vás trávník v perfektním stavu. Sekačku nastavíme tak, abyste ji mohli ovládat třeba mobilním telefonem.


Trávník
Trávník je zelená podlaha zahrady a její nejviditelnější část. Pro vytvoření výborného dojmu ze zahrady je nezbytný výborný trávník. Základem je kvalitní založení a to jak výsevem tak pokládkou trávníkového koberce.

Pro založení trávníku výsevem používáme osiva, která si necháváme míchat na míru dle dohody se zákazníkem od renomovaných výrobců.

Travní koberce používáme rakouské výroby. Tyto trávníky rostou na ploše cca 300 hektarů. Zde jsou přírodní písčité půdy, v Evropě jedinečné a nabízejí nejlepší podmínky pro pěstování kvalitních trávníků. Jedná se o travní koberce mimořádně kvalitní a odolné. Než u Vás travní koberec položíme, roste 18 – 24 měsíců. Následně je nezbytná pravidelná péče. Váš trávník samozřejmě dokážeme ochránit před krtky instalací speciální sítě.


Výsadba rostlin, stromů a keřů
Bez stromů je zahrada jen fádní placka bez vertikálního členění. Navrhujeme, dodáváme a vysazujeme stromy moc rádi ať už z místní produkce z ČR tak ze zahraničí. Samozřejmě poskytujeme i následný arboristický dohled a služby. Ať už tvarování speciálních tvarů, či řez a bohužel někdy i odstranění. Výsadbu realizujeme z našich, popř. z vašich návrhů. Realizujeme i specifická řešení, jako japonské zenové zahrádky či bylinkové skalky, ovocné kouty, vřesoviště apod


Údržba
Sečení vám rádi zajistíme robotickou sekačkou, zalévání automatickou závlahou, hnojení a vertikutaci při pravidelné údržbě. Dále může být dle jeho stavu vhodné vyrovnání nerovností a dosev holých míst. Pro umocnění dojmu z krásného trávníku je důležitý i jeho tvar, tedy lemování pomocí  vybrané varianty ať už jde o neviditelný obrubník, betonovou dlažba, přírodní kámen či ocelovou pásovinu.

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 3 Gower Street, London, WC1E 6HA

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací