Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Přírodní stínění

Přírodní stínění na ploty a zahradní plochy z vřesu, proutí, třtiny, bambusu nebo borové kůry. Ideální pomocníci při organizování Vaší zahrady, vytváření soukromých prostor a vytváření mnohem příjemnějšího prostředí.

  • Vysoká kvalita
  • Přírodní produkt
  • Různé průsvitnosti
  • Snadná instalace
     

Naše produkty Vám poskytnou vysokou ochranu soukromí, a to zcela ekologickým způsobem. Vyberte si materiál s rustikálním vzhledem, jako je vřes nebo borovice, nebo třeba zastínění z vrbového proutí, z cukrové třtiny nebo bambusu. V nabídce máme proutěné výrobky, které nabízejí obrovskou škálu vlastností i velikostí.

Podívejte se také na naše speciální prémiové proutí, proutěné tkaný tyče pěstované ve Španělsku a tkané na specializovaných strojích. Velmi populární je například vřes, protože se jedná o přírodní materiál, který poskytuje dokonalé soukromí. Dalším hitem je stínění z borovicové kůry, celé a dělené cukrové třtiny nebo stínění z kapradí. Každé stínění je ideální pro řadu stylů a nabízí několik úrovní soukromí.

 

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 3 Gower Street, London, WC1E 6HA

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací