Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Montáž Pixel Garden

Montáž zelených stěn, krok za krokem

Hledáte originální cestu k uspořádání zeleně doma nebo v práci ? Chcete osvěžit vaši zahradu nebo osvěžující vegetace pro byty a kanceláře? Hledáte jen ta nejlepší řešení? Máme něco právě pro vás! Vertikální zahrady jsou právě to, co potřebujete ! Instalace je jednoduchá a rychlá, takže v krátké době můžete získat pozoruhodnou výzdoby stěn.

Nabízíme zákazníkům inovativní vertikální zahrady, vysoce účinné a nenáročné na údržbu, které perfektně osvěží každý prostor a jsou vhodné pro vnitřní i vnější prostory.

 

Snadná instalace v 5 krocích
   

1. Příprava podkladu

Na svislou plochu, která bude poskytovat podporu pro Vaši novou vertikální zahradu postavte roštovou mřížku, ke které bude připevněna vertikální zahrada.

 

 

 

 

   

2. Instalace Pixel Garden

Pomocí šroubováku připevněte moduly. Ujistěte se, že každý prvek tvořící strukturu zelené stěny byl instalován přesně a rovnoměrně. Všechny výrobky z řady Pixel Garden se vyznačují nejkvalitnějšími materiály a zpracováním. Jsou vhodné i pro rychlou a snadnou montáž tak, že instalace nebude představovat žádný problém.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

3. Instalace zavlažovacího systému

Podél horních prvků zelené stěny nainstalujte horizontální trubku, která bude odpovědna za správné zavlažování celého systému.

 

 

 

 

   

4. Montáž odkapávacích koncovek

Nainstalovat odkapávací koncovky.

 

 

 

 

 

 

   

5. Instalace dodatečných volitelných komponent zavlažování

Nainstalujte zbývající prvky zavlažovacího systému.

 

 

 

 

   

6. Použití nádob

Když je výstavba vertikální stěny ukončena, můžete si konečně udělat radost tím, že si připravíte do nádob rostliny, které budou zdobit celou vertikální zahradu.

 

 

 

 

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 35 Ivor Place, Lower Ground

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací