Eshop : +420 721 553 782 e-mail: obchod@webimex.cz

Dopadové a krycí plochy

 

DOPADOVÉ PLOCHY PRO DĚTSKÁ HŘIŠTĚ – IDEÁLNÍ POVRCH PRO SPORT I ZÁBAVU

Vhodné zázemí pro sport a rekreaci by měl být optimální kombinací funkčnosti, výkonu a bezpečí. V případě zakopnutí nebo pádu z herního prvku musí být prostor pod herním prvkem nebo např. horolezeckou stěnou zabezpečen a musí splňovat zákonem stanovené bezpečnostní normy (EN 1177). Také při sportu nebo fitness jsou důležité faktory, jako je pružnost, kritická výška pádu a izolační vlastnosti podlahy nesmírně důležité.


BEZPEČNÉ POVRCHY Z GRANULÁTU

Certifikované dopadové plochy jsou vyrobeny z pryžového granulátu vázaného polyuretanovým pojivem. Nepravidelné částice z mletého pryžového granulátu s délkou hrany 3 mm se zvlhčí, spojí polyuretanovým lepidlem a pak se lisují ve speciálních formách různých velikostí. Mnohé z vlastností dopadových ploch se mohou lišit v závislosti na povaze použitých surovin a řízených výrobních parametrů. Z tohoto důvodu faktory jako je tvrdost, pružnost, stupeň izolace, odolnost vůči UV záření, zpomalovače hoření, nebo propustnosti vody mohou být upraveny tak, aby dopadové plochy splňovaly nejpřísnější kritéria a zajišťovaly co největší komfort a bezpečí..


VÝROBA DOPADOVÝCH PLOCH

Pro každé použití, bez ohledu na to, zda je to sport nebo rekreace (venku i v krytém zařízení), nabízíme standardizované povrchy, přizpůsobené potřebným potřebným parametrům a specifickým požadavkům. Pokud jde o udržitelnost investic, pak je důležitou informací, že pokud je výrobek správně používán, jeho životnost je až 50 let.


DRENÁŽ A PROPUSTNOST VODY

Dopadové plochy jsou voděpropustné a protiskluzné. Zvláště se doporučují k použití jako bezpečný povrch na dětských hřištích.

Na spodní straně dopadové plochy jsou odvodňovací mikrokanály, přes které voda volně protéká. Dobrá propustnost vody na hřišti je velmi důležitým aspektem k zajištění bezpečnosti dětí. Díky svým vlastnostem dopadové plochy rychle schnou a dětská hřiště mohou být použita bez omezení a to i hned po dešti. Na dopadových plochách se nehromadí louže a bahno.

Dobrá propustnost vody má pozitivní dopad na životní prostředí a naše finance.

Co se týče otázky ekologie, dopadové plochy patří mezi ekologicky šetrné výrobky. Ve více než 90% se skládají z gumového granulátu, získaného z recyklovaných pneumatik. Po skončení životnosti dopadových ploch mohou být znovu použity.

 

AKUSTICKÁ A TEPELNÁ IZOLACE

Do seznamu užitečných vlastností dopadových ploch, jako je bezpečný povrch můžete přidat izolační účinek. Absorbující nárazy deska nejen dokonale izoluje proti teplu a chladu, ale také zmírní a minimalizují vibrace a hluk. Účinně snížuje hluk, zvuky nárazu nebo padajících objektů. Po instalaci dopadové plochy v posilovně nebo tělocvičně je efekt „hlukové zátěže“ výrazně minimalizován.

 

SNADNÁ PÉČE A ÚDRŽBA

Dopadové plochy a sportovní povrchy se velmi snadno udržují. Flexibilní povrch je odolný proti povětrnostním vlivům a může být použit v průběhu celého roku. Dopadové plochy jsou hygienicky čisté, odolné vůči plísním a ničení. Plochy nejsou určeny jako plocha pro zvířata.

 

SYPKÉ MATERIÁLY JSOU DRAHÉ

Po instalaci dopadová plocha pohlcuje otřesy, zachovává si svůj tvar a vlastnosti po dlouhou dobu. Často se používá jako dopadová plocha na dětská hřiště místo sypkých materiálů, jako je písek, štěrk, kůra nebo štěpka, které se téměř okamžitě začnou roznášet po okolí. Proto musí být pravidelně doplňovány, případně měněny.

Dopadové plochy vyžadují minimální údržbu a péči po celou dobu jejich používání. Pokud jsou dopadové plochy nainstalovány správně, panely splňují veškeré požadavky na bezpečnost bez dodatečných nákladů. Jedná se o povrch, který nevyžaduje nákladnou a neustálou péči.

 

OCHRANA AŽ DO 300CM

Máme v nabídce mnoho variant tlumících ploch a povrchů, ať už potřebujete vyřešit jakékoliv jejich použití. Za účelem ochrany povrchu pod hřištěm a lezeckých stěnách jsou vyrobeny speciální dopadové plochy, které jsou certifikovány až do kritické výšky pádku 3m !

Dopadové plochy do 3m jsou trochu těžší verze sportovních a rekreačních ploch a splňují nezbytné požadavky na bezpečnost, např. na hřišti pro hraní fotbalu nebo basketbalu. Také má optimální odrazivost míče. Tato kategorie produktů, určených pro sporty na venkovní i vnitřní prostory jsou vhodné také do fitnesscenter.

TOPlist

Doprava zdarma
při nákupu nad 1 000,00 Kč
Chcete dostávat informace o akcích a novinkách z našeho obchodu na email?
Facebook

WEBIMEX ®

© 2013 - 2017

Londýn : 35 Ivor Place, Lower Ground

Ostrava : Přemyslovců 41

Kontakt

Telefon : +420 723 729 439

E-mail  : info@webimex.cz

Telefon : +420 721 553 782

E-mail  : obchod@webimex.cz

Informace

Kontakt

O nás

Sledování zásilek

EET

 

E-obchod

Doprava a platba

Obchodní podmínky

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

Fotografie, videa, loga nebo texty na tomto webu jsou chráněny autorskými právy výrobce nebo distributora. Je zakázáno je používat nebo dále šířit bez svolení společnosti WEBIMEX LTD.

 

X
Soubory cookies
Tyto stránky používají k poskytování služeb, analýze návštěvnosti, funkcím sociálních sítí a personalizaci reklam soubory cookies. Používáním stránek vyjadřujete souhlas s použitím těchto souborů.
OK Více informací